Zajęcia z lutowania

W ramach programu Laboratoria Przyszłości odbywają się cykliczne zajęcia techniczne z zakresu nauki lutowania. Warsztaty obejmują zarówno poznanie technik lutowania, jak i elektroniki. Uczestnicy, wśród których są zarówno chłopcy, jak i dziewczynki, bazują na zestawach lutowniczych, zdobywają wiedzę z zakresu obsługi grotu lutowniczego i prawidłowego wykonania spoiwa lutowniczego. Na zakończenie warsztatów każdy z uczniów będzie miał okazję samodzielnie zlutować mały układ elektroniczny składający się z różnych elementów (np. rezystorów, diod, kondensatorów, potencjometrów i bezpieczników). Cieszymy się, że prowadzone zajęcia spotkały się z tak dużym zainteresowaniem i jesteśmy pod wrażeniem, jak świetnie radzą sobie z takimi pracami uczestniczące w warsztatach uczennice.

A to wszystko dzięki udziałowi szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.