Aktualności

Serdecznie zapraszamy na seminarium regionalne dla saksofonistów oraz pianistów - akompaniatorów, które odbędzie się w naszej szkole w dniu 14 II 2024, od godziny 10.00. Prosimy o zgłoszenia (szkoła, liczba osób) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Koncert karnawaowy 18012024poziom

Fundacja Szkolnictwa Muzycznego i Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie zapraszają na Koncert karnawałowy, który odbędzie się 18 stycznia w Sali koncertowej Instytutu muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego o godz. 18.00. Wystąpią absolwenci, uczniowie i nauczyciele ZSM nr 1 w Rzeszowie oraz Goście specjalni. Zapraszamy.

Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Rzeszowie kończy właśnie 70 lat. Gramy i śpiewamy razem od1953 roku. Wszystkich Absolwentów i Przyjaciół naszej Szkoły zapraszamy na koncert jubileuszowy do Filharmonii Podkarpackiej.
Do zobaczenia!