Podziękowanie FSM

PODZIĘKOWANIE

Zarząd Fundacji Szkolnictwa Muzycznego składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji i Pracownikom Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie za współorganizację VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Barbary Kostrzewskiej.

Realizacja tego przedsięwzięcia, cieszącego się renomą i bardzo wysoką oceną środowiska artystycznego jest możliwa jedynie dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej.

Na szczególne wyróżnienie zasługują:

dyrektor ZSM nr 1  Pani Monika Welc,

wicedyrektor ZSM nr 1 Pani Gabriela Wąsacz – sekretarz jury,

Pani Dominika Celińska – Głogowska – koordynator projektu,

Panie: Barbara Kotwasińska, Ewa Orawska, Renata Nowak, Beata Adamczyk, Małgorzata Drzewicka, Katarzyna Skalińska – Węgrzyn, Beata Podzis, Kornelia Ignas, Karin Prajsnar, Grażyna Ferenc, Renata Łagoda, Iwona Micał, Danuta Kisiel, Maria Fuglewicz,

oraz Panowie: Norbert Buda, Marcin Puto, Wojciech Wiązownicki, Bartłomiej Szymanek i Tadeusz Sierżęga.

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w tej szlachetnej rywalizacji i gratuluję sukcesu.

Wyrażam nadzieję na dalszą, równie owocną, współpracę z Fundacją Szkolnictwa Muzycznego.

Marta Dybka- Tyczyńska

Prezes Fundacji Szkolnictwa Muzycznego

Rzeszów, dnia 10 listopada 2021 r.