Teoria

O nas

Podczas kolejnych etapów kształcenia muzycznego uczniowie, oprócz nauki gry na instrumencie, rytmiki, czy śpiewu, poszerzają także wiedzę o muzyce i jej twórcach uczestnicząc w różnorodnych zajęciach teoretycznych. W ramach działania sekcji realizujemy następujące przedmioty:

 • audycje muzyczne
 • chór
 • czytanie nut głosem
 • formy muzyczne
 • harmonia
 • historia muzyki
 • kształcenie słuchu
 • literatura muzyczna
 • polski folklor muzyczny
 • zasady muzyki z elementami edycji nut
 • zespół wokalny

teoria2017 08

Sekcja Teorii, Rytmiki i Śpiewu Solowego na zakończenie roku szkolnego 2007/2008.

od lewej u dołu:
Małgorzata Ciepiela, Gabriela Wąsacz, Teresa Gajda

od lewej u góry:
Sylwia Łukasz-Kruczek, Barbara Kotwasińska, Małgorzata Walkiewicz, Bożena Szczęch, Urszula Nawojska, Ewa Cisek, Katarzyna Węgrzyn, Beata Adamczyk, Barbara Tajchman, Beata Brzozowska, Beata Podzis, Marcin Puto, Dominika Głogowska-Celińska, Lesław Żółty, Katarzyna Sobas

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.