Instrumenty dęte perkusja akordeon

PROTOKÓŁ Z WARSZTATÓW OBOJOWO – KLARNETOWYCH PRZEPROWADZONYCH W DNIU 30.11.2017 r. W ZSM NR 1 W RZESZOWIE

PROTOKÓŁ Z WARSZTATÓW OBOJOWO – KLARNETOWYCH

PRZEPROWADZONYCH W DNIU 30.11.2017 r.

W ZSM NR 1 W RZESZOWIE

W dniu 30.11.2017 r. w ZSM nr 1 w Rzeszowie odbyły się warsztaty obojowo – klarnetowe.
Zajęcia prowadzili prof. dr hab. Marek Mleczko z Akademii Muzycznej w Krakowie ( obój) oraz prof. AM dr hab. Roman Widaszek z Akademii Muzycznej w Katowicach ( klarnet). Warsztaty odbyły się w godzinach 14.00 – 18.00. Zajęcia prowadzone były na zasadzie
„Lekcji otwartych”. W warsztatach uczestniczyło 16 nauczycieli i 28 uczniów z 10 różnych szkół muzycznych I i II stopnia z obszaru województwa podkarpackiego. Warsztaty zakończyły się koncertem, którego wykonawcami byli obecni uczniowie w/w profesorów,
a pochodzących z naszego regionu. 

Warsztatom towarzyszyła wystawa jednego z największych w Polsce dystrybutorów instrumentów i akcesoriów „ Serwis instrumentów dętych drewnianych Piotra Śmietany”
z Katowic.

Organizatorem i opiekunem całego przedsięwzięcia był Robert Mosior - nauczyciel ZSM nr 1
w Rzeszowie.

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.