Zajęcia z wykorzystaniem zestawów Lego Spike Prime

W dniu 28 maja 2024 r. na lekcji w klasie 7 Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st., zostały wykorzystane zestawy Lego Spike Prime zakupione w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie rozpoczęli projekt "Zakładanie firmy", w ramach którego pracować będą nad dekonstrukcją problemów, analizą problemów oraz wykorzystywać będą podstawy programowania aby osiągnąć cel . Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z dużym zaangażowaniem starali się zaprogramować zbudowane przez siebie roboty. Byli bardzo zadowoleni ze swojej pracy oraz cieszyli się z każdego ruchu robota.

A to wszystko dzięki udziałowi szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci

 

 

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.