Nagranie z wykorzystaniem sprzętu audiowizualnego

Dzięki wsparciu, które otrzymaliśmy w ramach projektu Laboratoria Przyszłości szkoła została wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny – kamerę oraz aparat wraz z oprzyrządowaniem. Praca z wykorzystaniem takiego sprzętu otwiera przed uczniami i nauczycielami szkoły zupełnie nowe możliwości, chociażby w zakresie dokumentowania działalności szkoły, indywidualnych osiągnięć uczniów i poszczególnych klas. Szczególne znaczenie odgrywa przy realizacji nagrań przesyłanych później na różnego rodzaju konkursy instrumentalne, gdzie jakość brzmienia ma ogromne znaczenie.
Poniżej prezentujemy zdjęcia z nagrania klasy 5 OSM I st. na IV Międzyszkolny Festiwal im. Zbigniewa Wodeckiego, w którym zajęli pierwsze miejsce w swojej kategorii.

A to wszystko dzięki udziałowi szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci

   

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.