Zajęcia z wykorzystaniem zestawów Lego Spike Prime

W naszej szkole odbywają się zajęcia z wykorzystaniem zestawów Lego Spike Prime. Dzięki programowi Laboratoria Przyszłości nasi uczniowie mają możliwość zapoznania się z podstawowymi aspektami programowania w bardzo przystępnej oraz ciekawej formie. Podczas pracy z zestawem LEGO podejmowane są zagadnienia z zakresu matematyki, przedsiębiorczości i fizyki. Dodatkowo rozwijane są umiejętności logicznego myślenia, w tym pogłębianie umiejętności z zakresu rozwiązywania złożonych problemów. Praca z zestawem LEGO umożliwia nabywanie wszechstronnych kompetencji STEAM ,dając przy tym radość uczniom uczestniczącym w zajęciach.

A to wszystko dzięki udziałowi szkoły w programie #LaboratoriaPrzyszłości, #LaboratoriaPrzyszlosci