Dodaj podtytuł5

Kamil Piejko zdobywca I miejsca w Powiatowym Konkursie Ortograficznym MISTRZ ORTOGRAFII

Nauczyciel: Lucyna Bialic

Zbliża się wielkimi krokami koniec roku szkolnego ,ale nasi uczniowie nadal wytrwale pracują. Na
początku czerwca uczeń klasy I OSM II stopnia, Kamil Piejko zajął I miejsce w V edycji Powiatowego
Konkursu Ortograficznego "Mistrz ortografii". To nie jedyny jego sukces w tym roku. Może pochwalić się
również III miejscem w IX Dyktandzie Niepodległościowym "Po polsku o historii" dla uczniów klas VII-VII
szkół podstawowych województwa podkarpackiego. Serdecznie gratulujemy!

Cieszymy się z kolejnego sukcesu naszych uczniów, w których jak się okazuje drzemią również ogromne pokłady talentu aktorskiego. Ania, Dominika, Emilia, Kacper, Krzysztof i Mateusz – uczniowie kl. V OSM II st. przygotowali zwiastun lektury „Romeo i Julia” i zdobyli główną nagrodę w konkursie „BoOK TRAILER #SFILMUJMY LEKTURĘ" organizowanym przez Instytut Polonistyki i Dziennikarstwa w Rzeszowie. Gratulujemy!
Z niecierpliwością czekamy na premierę filmu :)

Dodaj podtytuł2

Mira Krupa z kl. 2 OSM I st. popisała się talentem i została laureatem ogólnopolskiego konkursu literackiego. To największy w kraju konkurs dla młodych pisarzy, w którym nagrodą dla zwycięzców jest prawdziwy książkowy debiut.  Gratulujemy!

XIX Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek klas I – III OSM I stopnia w ZSM nr 1 im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie – rozstrzygnięty.

W konkursie wzięło udział 25 uczestników i zespołów z klas młodszych. Jury przyznało nagrody w trzech kategoriach: soliści instrumentaliści, wokaliści i zespoły.

Gratulujemy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz rodzicom zdobytych miejsc i nagród!  Życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy za rok.

Organizatorzy konkursu: Danuta Kisiel, Ewa Gawińska, Justyna Marzec.

gnom

FILM z LAUREATAMI poniżej:

Wyniki XVII Konkursu Obcojęzycznych Kolęd

i Piosenek Świątecznych

OSM I stopnia

1 miejsce

Piotr Kopecki

In der Weihnachtsbäckerei

2 miejsce

Natalia Kubiś - Mroszczyk

Underneath the tree

3 miejsce