- Nagroda I stopnia - VIII Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku – Pruchnik 14. maja 2018 r.

- I miejsce - XI Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku „Z muzyką poprzez wieki – od renesansu do klasycyzmu” Leżajsk 21-22. maja 2018 r.

II miejsce - XIX Międzynarodowy Konkurs "Moje inspiracje muzyczne 2017/2018" w Nałęczowie, konkurs pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Nałęczów 4-5. czerwca 2018 r.

Gratulacje!

Mikołaj Cyprian Skolimowski z klasy fortepianu pani mgr Urszuli Budy otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Rzeszowa w zakresie Twórczości Artystycznej w roku 2018.

Hanna Szaro,
uczennica naszej szkoły z klasy p. mgr Agnieszki Zaborniak zdobyła:
II MIEJSCE w Kategorii IV na VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym, Dziecięce Spotkania z Muzyką Fortepianową - "Od klasyki do rozrywki" w Przemyślu 26.05.2018 r.

Serdecznie gratulujemy!

Osiągnięcia:

- Nagroda I Stopnia, IV Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - Leżajsk, 24-26 stycznia 2018 r.

- I miejsce, III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny – Trzciana 2018, 26-28 stycznia 2018 r.

- Złoty Wirtuoz, XIII Międzynarodowe Forum Pianistyczne – „Bieszczady bez granic” – Sanok 2018, 6 lutego 2018 r.

- II miejsce w grupie II. II Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Młodzi Wirtuozi im. Carla Czernego. Zamość, 1-2 marca 2018 r.

- I miejsce. XI Międzyregionalny Przegląd Fortepianowy – Lubaczowskie Impresje Muzyczne, Lubaczów, 21 marca 2018 r.

- I miejsce. XXI Małopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego o zasięgu ogólnopolskim pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości 1918-2018, Tuchów, 26-27 kwietnia 2018 r.

Mikołaj Cyprian Skolimowski jest uczniem klasy III OSM I st. ZSM nr 1 w Rzeszowie i pracuje pod kierunkiem mgr Urszuli Budy.

Aleksandra Gajdek,

uczennica kl.6 OSM I st. pracująca pod kierunkiem Pani dr hab. Agnieszki Hoszowskiej - Jabłońskiej zdobyła:

Wyróżnienie w grupie kl.VI na VIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PIANISTYCZNYM „WIOSENNE SPOTKANIA MUZYCZNE” W KOLBUSZOWEJ,  23-24.04.2018

Gratulujemy!

Piotr Kopecki,
uczeń klasy 1 OSM Ist. pracujący pod kierunkiem Pani dr hab. Agnieszki Hoszowskiej - Jabłońskiej zdobył:

1 miejsce w Grupie I na IX Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym "LUBACZOWSKIE IMPRESJE MUZYCZNE" 21.03.2018r.