Aktualności

Wokalno-Instrumentalne Warsztaty Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej

anons 28X 4 5XI 2022

Fundacja Szkolnictwa Muzycznego oraz Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie zapraszają na XIV Wokalno-Instrumentalne Warsztaty Muzyki Jazzowej

Prowadzący:

Ewa Siembida-Jachym - Warsztaty wokalne
Tomasz Jachym - Podstawy improwizacji i aranżacji, fortepian

Śpiewasz lub grasz i chciałbyś zdobyć nowe doświadczenia? Przyjdź do nas. całkowity koszt uczestnictwa — 30 pln

Szczegółowe informacje i zgłoszenia: Marcin Puto: e-mail — Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy plan warsztatów:

28 października - piątek:
godz. 16.00       - rozpoczęcie - sala kameralna ZSM nr 1
godz. 16.15 - 20.00     - warsztaty wokalne: Ewa Siembida-Jachym

4 listopada - piątek
godz. 1600        - aula ZSM nr 1
godz. 1615 - 2000       - warsztaty instrumentalne: Tomasz Jachym

5 listopada - sobota
godz. 900 - 1330          - aula ZSM nr 1
godz. 1615 - 2000       - warsztaty wokalno-instrumentalne:
Ewa Siembida-Jachym - Tomasz Jachym

Wokalistów prosimy o wcześniejszy wybór repertuaru
i określenie tonacji własnych wykonań !!!

Ewa Siembida-Jachym - absolwentka wokalistyki jazzowej i estradowej, a obecnie wykładowca w klasie wokalu na kierunku Jazz i muzyka rozrywkowa UR oraz prowadząca Zespół Wokalny na wyżej wymienionej uczelni, z którym od 4 lat realizuje wiele projektów, niektóre z nich można obejrzeć na kanale YouTube. Nauczyciel w klasie wokalistyki jazzowej w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie. Od lat występuje jako wokalistka sesyjna i wokal wspierający – obecnie w trasie koncertowej projektu „Queens of soul”, tworząc jednocześnie autorski solowy materiał, który jest fuzją soulu z dobrze rozumianym popem i jazzowym brzmieniem.  Pracuje jako dydaktyk prowadząc zespoły wokalne, warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali i wyróżnioną finalistką programu telewizyjnej Dwójki - Szansa na Sukces - Opole 2019

Tomasz Jachym – pianista, aranżer, muzyk sesyjny. Absolwent studiów magisterskich w klasie fortepianu jazzowego i rozrywkowego na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Aktualnie wykładowca i akompaniator na w/w uczelni. Nauczyciel fortepianu jazzowego w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie. Współzałożyciel jazzowej formacji "Why.Not.Trio" z którą zdobył II nagrodę na międzynarodowym festiwalu jazzowym "Jazz Contest 2018”. Założyciel formacji TJ Collective. Aranżer i kierownik muzyczny koncertu Elvis Presley Symfonicznie, na co dzień współpracujący z Teatrem im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.