Przedstawienie pt. "Ich bin so allein"- (Jestem taki samotny) odbyło się w dniu 24 kwietnia 2018r. Na widowni zasiedli rodzice, pani wicedyrektor i pani wychowawczyni. Teatrzyk został przygotowany w ramach lekcji j. niemieckiego w klasie 4 OSM I st. przez nauczycielkę tego przedmiotu - I. Paterek. 

 

Uczniowie naszej szkoły Katarzyna Czarnota i Bartłomiej Piwowar należą do  Rady Młodzieży Rzeszowa XIII kadencji i biorą udział w wyznaczonych sesjach Rady Miasta. Rada Młodzieży patronuje Młodzieżowemu Wolontariatowi i w tym roku 10 uczniów naszej szkoły zostało wytypowanych do nagród. Gala Wolontariatu odbyła się 9 grudnia 2017 w Młodzieżowym Domu Kultury ul. Osmeckiego. Oto kilka zdjęć z uroczystości.

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się XXIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Alfik Matematyczny 2017".
Wzięło w nim udział 22 uczniów z klas 4 - 6 OSM I stopnia, I OSM II stopnia oraz uczniowie z Zespołu Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara oraz Publicznej Szkoły Podstawowej sióstr Pijarek.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to bezpłatna akcja edukacyjna. Odbywa się każdego roku w ostatni piątek września. 
W tym roku w tej akcji wzięło udział aż 3885 szkół z całego świata (m.in. z Rosji, Ukrainy, Indii, Hiszpanii, Czech, Albanii, Arabii Saudyjskiej, Szwecji, Łotwy, Włoch, Stanów Zjednoczonych, Argentyny, Urugwaju, Szwajcarii, Rumunii, Kolumbii, Kuby i oczywiście z Polski).
W naszej szkole z tej okazji uczniowie klasy 4 OSM I stopnia wzięli udział w konkursie tabliczki mnożenia zorganizowanym przez nauczyciela matematyki Piotra Ożoga. 

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.