Radosny zakątek

Kochane Dzieci Naszej Szkolnej Świetlicy

Witamy Was w ,,RADOSNYM ZAKĄTKU”.

Mamy nadzieję, że jesteście zainteresowane i chętne do tego aby bezpieczne i pomysłowo wspólnie z nami spędzić trochę wolnego czasu, więc proponujemy atrakcyjne formy online poprzez ten właśnie Padlet o nazwie naszej świetlicy - ,,Radosny Zakątek”. Tu możecie zapoznać się z przygotowanymi przez nas ciekawymi propozycjami, możecie też umieszczać własne wpisy i zdjęcia za naszą aprobatą. Mamy nadzieję, że propozycje te umilą wam wolny czas i pozwolą spędzić go kreatywnie oraz rozwinąć wasze zainteresowania. W szkolnej świetlicy spotykamy się w normalnej rzeczywistości a tutaj będziemy spotykać w tzw. wirtualnej rzeczywistości.

Życzymy miłej zabawy… 
                                                             Pani Ewa, Pani Natalia i Pani Karolina

 

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

 

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

 

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet
© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.