Dla rodziców

Szczegółowe informacje dotyczące wysokości wpłat znajdują się w zakładce Informacje – Informacje Rady Rodziców

Wniosek o dofinansowanie przez Radę Rodziców

Szanowni Państwo,
Zespołu Szkół Muzycznych nr 1
im. Karola Szymanowskiego w Rzeszowie,

Uprzejmie prosimy Nauczycieli, Rodziców i Uczniów, którzy chcą skorzystać z dofinansowania ze środków Rady Rodziców (na którą sumiennie wpłacają Rodzice całej szkoły), aby składali w sekretariacie szkoły oraz wysyłali skan na e-maila Rady Rodziców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - krótko wypełniony wniosek.
Będziemy z całą Radą (w składzie: Ewa Mackiewicz - Przewodnicząca, Daniel Cywiński- Wideprzewodniczący i Anna Szaro- Skarbnik) pochylać się nad składanymi przez Państwa propozycjami i potrzebami.
Korzystając z okazji, zapraszamy uprzejmie Wszystkich, którzy chcą się włączyć w działania na rzecz szkoły do dołączenia do RR.

Z serdecznym pozdrowieniem,
Rada Rodziców naszej Szkoły.

Załączniki:
Pobierz plik (Wniosek RR ZSM nr 1 Rzeszow.doc)Wniosek RR ZSM nr 1 Rzeszow.doc[ ]32 kB