O nas

Tak jak w tradycyjnych szkołach również w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II stopnia uczniowie uczą się przedmiotów ogólnokształcących, z których zdają egzaminu zewnętrzne (egzamin gimnazjalny, egzamin maturalny i od roku 2019 egzamin ósmoklasisty).

Od klasy IV OSM II stopnia uczniowie podobnie jak w liceum ogólnokształcącym wybierają profil, na którym będą się kształcić w kolejnych latach. Do wyboru mają następujące profile (w zależności od ilości chętnych):

  • Historia muzyki (rozszerzenie), język polski (rozszerzenie) + komputerowa edycja nut + przyroda (uzupełnienie) + liga matematyczna + przyroda (uzupełnienie)
  • Historia muzyki (rozszerzenie), matematyka (rozszerzenie) + przyroda (uzupełnienie)
  • Historia muzyki (rozszerzenie), język angielski (rozszerzenie) + przyroda (uzupełnienie)
  • Historia muzyki (rozszerzenie), język niemiecki (rozszerzenie) + przyroda (uzupełnienie)

Nauczyciele uczący przedmiotów ogólnokształcących w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia:

  • Agata Czeluśniak – Głąb (edukacja wczesnoszkolna)
  • Renata Szetela (edukacja wczesnoszkolna)
  • Agnieszka Szydełko (edukacja wczesnoszkolna)
  • Rafał Mazur (język polski)
  • Wioletta Rutkowska (język polski)
  • Jakub Łojczyk (historia i społeczeństwo)
  • Irena Paterek (język niemiecki)
  • Filip Mamczur (język angielski)
  • Małgorzata Filip (język angielski)
  • Agnieszka Sieradzka (język angielski)
  • Amanda Kosmowska (przyroda)
  • Piotr Ożóg (matematyka)
  • Robert Rokita (informatyka, zajęcia komputerowe)
  • Ryszard Kruk (technika, zajęcia techniczne)
  • Ewa Gawińska (plastyka)
  • Tomasz Głąb (wychowanie fizyczne)
  • Piotr Kowalski (wychowanie fizyczne)
  • Janusz Wiktor (religia)

Nauczyciele uczący przedmiotów ogólnokształcących w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia:

  • Agata Kucharska – Babula (język polski)
  • Rafał Mazur (język polski)
  • Jakub Łojczyk (historia)
  • Krzysztof Moroń (wiedza o społeczeństwie)
  • Marta Dybka – Tyczyńska (język niemiecki)
  • Irena Paterek (język niemiecki)
  • Małgorzata Filip (język angielski)
  • Agnieszka Sieradzka (język angielski)
  • Amanda Kosmowska (biologia, chemia)
  • Agata Krawczyk (matematyka)
  • Piotr Ożóg (matematyka)
  • Jerzy Mackiewicz (fizyka)
  • Jolanta Niżańska (fizyka)
  • Robert Rokita (informatyka)
  • Robert Szyja (geografia)
  • Ewa Gawińska (plastyka)
  • Dorota Rybińska (podstawy przedsiębiorczości)
  • Tomasz Głąb (wychowanie fizyczne)
  • Piotr Kowalski (wychowanie fizyczne)
  • Janusz Wiktor (religia)
© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.