Sukcesy na I Międzynarodowym Festiwalu "Podkarpacka fraza"

00 podkarpacka fraza

W dniach 28-30 maja br.  w Ropczycach odbył się I Międzynarodowy Festiwal "Podkarpacka Fraza", na którym zaprezentowali się również uczniowie  naszej szkoły.

Wystąpiły 4 zespoły :
- trio w składzie: Sylwia Barcikowska, Denis Kozlov, Nikodem Ziółkowski, przygotowane przez Wojciecha Wiązownickiego
- kwartet saksofonowy w składzie: Karolina Chmiel, Marcin Sokoleńko, Sebastian Urban, Bartosz Chruściel, który prowadzi Krzysztof Kopeć
- kapela prezentująca ludową muzykę regionu rzeszowskiego w składzie: Sylwia Barcikowska, Weronika Strzempa, Alicja Sumara, Antoni Bońkowski, Adam Dragan
- zespół instrumentalny w składzie: Sylwia Barcikowska, Weronika Strzempa, Albert Szymański, Antoni Bońkowski, Jakub Kozłowski, który pracował pod kierunkiem Barbary Tajchman, wraz z zespołem rytmiki w składzie: Martyna Kuźniar, Emilia Mróz, Paulina Sawuła, Gabriela Kolasa, Magdalena Doroba, który przygotowała Beata Brzozowska.
Wszystkie zespoły otrzymały wyróżnienia oraz pamiątkowe statuetki.