Osiągniecia uczniów sekcji instrumentów dętych, akordeonu i perkusji
w przesłuchaniach i konkursach w roku szkolnym 2017/2018

Sukcesy uczniów w konkursach:

• XII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej - Miłosz Mach - I miejsce w swojej kategorii - klasa 3 OSM I stopnia
  • XII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej -Wiktor Busz - I miejsce w swojej kategorii - klasa 3 OSM I stopnia
  • 18.05.2018  Łańcut XVII Makroregionalny Konkurs uczniów szkół muzycznych I stopnia w klasie instrumentów dętych Blaszanych. Uczniowie to Miłosz Mach - udział i Wiktor Busz zajął III MIEJSCE

Nauczyciel - Michał Wesołowski

• Joanna Dec

13.03.2018 –  II miejsce – IV Świętokrzyski Festiwal Klas Instrumentów Dętych szkół muzycznych I i II stopnia w Kielcach

17.04.2018 – wyróżnienie – XVII Ogólnopolski Wiosenny Festiwal Fletowy w Sochaczewie

14.05.2018 – nagroda I stopnia – VIII Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku

• Anna Naróg, Zuzanna Wąsacz

14.05.2018 – nagrody I stopnia – VIII Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku

Nauczyciel - Ewa Bocian

• Ogólnopolski Konkurs Fletowy w Trzcianie – uczennica Julia Piejko kl. 6 OSM I st. – wyróżnienie – listopad – nauczyciel Agnieszka Grzesik.
  • II Konkurs Instrumentów Dętych w Błażowej:

Lena Paszek – 3 miejsce

Julia Piejko – wyróżnienie

Nauczyciel - Agnieszka Grzesik

• Wyróżnienie dla Karoliny Chmiel uczennicy kl. III PSM. II st. w II Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Błażowej – 16 kwietnia 2018
  • Nagroda I st. dla Marcina Sokoleńko, ucznia kl. IV OSM II st. w VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych w Pruchniku – 14 maja 2018
  • Nagroda I st. dla Huberta Miki ucznia kl. II OSM II st. w VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych w Pruchniku – 14 maja 2018
  • Nagroda II st. dla Karoliny Chmiel uczennicy kl. III PSM II st. w VIII Przeglądzie Szkół Muzycznych w Pruchniku – 14 maja 2018
  • Wyróżnienie dla Kwartetu Saksofonowego za interpretację utworów barokowych w I Międzynarodowym Festiwalu Podkarpacka Fraza w Ropczycach – 29 maja 2018

Nauczyciel - Krzysztof Kopeć

• Przeworski Konkurs Klarnetowy – Jacek Musiał klasa 5 OSM I st.- wyróżnienie
     i nagroda specjalna
  • Przeworski Konkurs Klarnetowy– Piotr Szpetnar klasa 5 OSM I st. – wyróżnienie
  • II Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Błażowej – Wyróżnienie Jacek Musiał z kl. 5 OSM I st.- wyróżnienie - 16 kwietnia 2018
  • III Podkarpacki Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Szkole Muzycznej I st. w Kamieniu:

Jacek Musiał -  I miejsce

Piotr Szpetnar – II miejsce ( uczniowie klasy 5 OSM I st.)

Nauczyciel -  Robert Mosior

• IV Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej – Patryk Salamon III nagroda

Nauczyciel -  Paweł Nowak

Najwyższą punktację w przesłuchaniach CEA osiągnęli:

1.   Joanna Dec ( flet – 24 pkt.) – nauczyciel Ewa Bocian

2.   Maja Skoczylas (waltornia – 24 pkt.) – nauczyciel Andrzej Kundys

3.   Anna Lib ( trąbka – 23.3 pkt.) – nauczyciel Janusz Szczęch

4.  Wiktoria Bialic  (perkusja – 23 pkt.) – nauczyciel Andrzej Kotwasinski

Scanbot 27.05.2018 16.36 4Scanbot 27.05.2018 16.36 5

Jacek Musiał z kl. V OSM I st. zajął I miejsce i Piotr Szpetnar z kl. V OSM I st. zajął II miejsce w III Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Kamieniu, który odbył się 15-16 maja 2018r. Akompaniował im mgr Wojciech Styś. Uczniowie kształcą się na klarnecie u mgr Roberta Mosiora.

Scanbot 27.05.2018 16.36 3

Jacek Musiał z kl. V OSM I st. otrzymał wyróżnienie w II Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Błażowej, który odbył się 16 kwietnia 2018 r. Akompaniował mu mgr Wojciech Styś. Uczeń pracuje pod kierunkiem mgr Roberta Mosiora i uczy się na klarnecie.

Scanbot 27.05.2018 16.36 2Scanbot 27.05.2018 16.36 1

Jacek Musiał z kl. V OSM I st. otrzymał wyróżnienie i nagrodę specjalną i Piotr Szpetnar z kl. V OSM I st. otrzymał wyróżnienie w Przeworskim Konkursie Klarnetowym ktory odbył się 15 grudnia 2017 r. Akompaniował im mgr Wojciech Styś, uczniowie pracują pod kierunkiem mgr Roberta Mosiora. Gratulujemy.

Joanna Dec z kl. V OSM II st. otrzymała wyróżnienie I stopnia na XVII Ogólnopolskim Wiosennym Festiwalu Fletowym w Sochaczewie, który odbył się w dniach 16-18 kwietnia 2018r. Asia grała z mgr Wojciechem Stysiem i jest uczennicą mgr Ewy Bocian.

000

Joanna Dec, uczennica kl. V OSM II stopnia zajęła II miejsce w kategorii FLET, szkół muzycznych II stopnia na IV Świętokrzyskim Festiwalu Klas Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I i II stopnia, które odbyły się w dniach 9 - 13 marca 2018 r. Asia grała z mgr Wojciechem Stysiem, który otrzymał wyróżnienie za akompaniament.