Drodzy Absolwenci

zakonczenie 2020

Drodzy Absolwenci.

Nie możemy  pożegnać Was  w pięknie wyremontowanej auli , jak robiliśmy to rok rocznie, kiedy mury szkoły opuszczała kolejna grupa uczniów. Ogłoszenie pandemii zamknęło podwoje placówki. Mimo przesunięcia terminu egzaminu dyplomowego, w dniu zakończenia roku szkolnego 2019/2020 staliście się absolwentami  naszej szkoły. Rozstajecie się z miejscem, w którym spędziliście wiele czasu, które było dla Was drugim domem. Jest to na pewno dla wielu z Was ogromne przeżycie.

Dzisiejszy dzień jest wspaniałą okazją do złożenia  podziękowań i życzeń.  Dziękuję Wam za wspaniałą postawę, godną ucznia tej szkoły, za osiągnięcia dydaktyczne i artystyczne, które zaowocowały pięknymi ocenami na dyplomie, za godne reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym, w kraju i poza jego granicami.

Nauczycielom za to że szczodrze dzielili się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, zarówno podczas pracy stacjonarnej, jak i zdalnej, służyli radą i pomocą, rozwiązywali wiele młodzieńczych problemów.

Rodzicom, za wpieranie działań szkoły służących waszemu rozwojowi; to oni stoją za waszymi sukcesami i dzisiaj mogą być z Was dumni.

Moi drodzy . Przed Wami  kolejny okres już w waszym dorosłym życiu. Życzę Wam w imieniu własnym i całej społeczności szkolnej wszystkiego najlepszego. Niech spełnią się wszystkie  wasze marzenia i oczekiwania, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Tym zaś  , którzy swoje przyszłe  życie wiążą z muzyką , życzę wspaniałej międzynarodowej kariery. Rozwijajcie swój talent i dzielcie się nim z całym światem, gdyż muzyka jest uniwersalna, wznosi się ponad bariery językowe i narodowe. Bądźcie ambasadorami tej najpopularniejszej ze sztuk.

Profesor oświaty
mgr Jolanta Niżańska