Aktualności

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele!

zakonczenie 2020

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele!

 

Dobiega końca rok szkolny 2019/2020 – czas, w którym przyszło się nam zmierzyć z nowymi wyzwaniami, obowiązkami; inną, niż dotychczas, organizacją procesu edukacyjnego i wychowawczego.

Mijające miesiące, choć trudne i pełne niepokoju, dowiodły, że w imię wspólnego dobra, jakim jest pragnienie zdobywania wiedzy i kształtowania umiejętności, w duchu solidarności, potrafimy stanąć na wysokości zadania, elastycznie dostosowując się do wyzwań, jakie niesie życie.

Dzisiaj pragnę z całego serca podziękować wszystkim członkom naszej społeczności za mobilizację, wzajemne wsparcie i dokonanie – zdawać by się mogło – niemożliwego. Proszę przyjąć słowa uznania dla efektywnej, choć trudnej pracy oraz gratulacje uzyskanych wyników.

Zdobyte w tym roku szkolnym doświadczenia, kompetencje oraz narzędzia z pewnością przysłużą się lepszemu nauczaniu w przyszłości, niemniej żywię nadzieję – i tego wszystkim Państwu życzę – aby było nam dane spotkać się we wrześniu w murach szkoły. Ostatnie miesiące przypomniały, jak ważna jest w życiu obecność drugiego człowieka – nawet najnowocześniejsza technika i doskonałe łącze, nie zastąpią tej bliskości.

W przededniu wakacji, które na pewno będą inne niż dotychczas, życzę wszystkim zdrowia i udanego wypoczynku. Niech nie zabraknie Słońca, poczucia humoru, wzajemnej życzliwości oraz optymizmu na lepsze jutro. Bo jak mówią słowa piosenki „ po każdej nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój”.  Do zobaczenia wkrótce – Szkoła na Was czeka!

                                            

Jolanta Niżańska

Dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych nr1
w Rzeszowie

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.