Dnia 24.01.2018 roku odbyła się już XV edycja Konkursu Muzycznego pt. "Hej Kolęda, Kolęda..." przeznaczona dla uczniów klas I-III OSM I stopnia

Organizatorami tego przedwsięwzięcia byli nauczyciele: Danuta Kisiel, Lidia Szpala i Monika Welc. W konkursie wzieło udział 38 uczniów klas młodszych, którzy zaprezentowali się w dwóch kategoriach: solo i zespół - grając na wybranych przez siebie instrumentach. Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni lub wyróżnieni otrzymując odpowiednio dyplomy i upominki. Ze względu na jubileusz konkursu gościnnie wystąpił chór uczniów klas IV-VI pod kierunkiem Pani Anny Charchut.

Serdecznie dziękujemy, będziemy miło wspominać owe wydarzenie.

26 stycznia 2018 roku odbył się XIII Szkolny Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Obcym pod patronatem Fundacji Szkolnictwa Muzycznego.

 

 

 

W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VI OSM I stopnia oraz uczniowie klas I-V OSM II stopnia. Łącznie uczestników konkursu było ponad 50 osób.

Po burzliwych naradach przyznano miejsca w poszczególnych kategoriach. Wyniki konkursu dostępne są w załaczniku pod galerią zdjęć.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu! Poziom był bardzo wysoki. Zapraszamy do udziału w następnej edycji.

© 2017 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie. All Rights Reserved.